ОЛЕГ КОЗОДАВЛЕВ, заступник директора

Я впевнений, що державна школа не в змозі гнучко реагувати на виклики сучасного життя, що постійно змінюються. Лише недержавна освіта має змогу повною мірою враховувати інтереси двох головних суб’єктів освіти: учнів та їхніх батьків.

Школа «Ранок» повною мірою володіє всіма ресурсами для вирішення модерних задач: досвідчені, мотивовані педагоги з високою кваліфікацією; індивідуально орієнтована, інформаційно насичена база, яка враховує сучасні світові вимоги; багаторічний досвід впровадження технологій освіти співробітниками видавництва «Ранок» і численними закордонними колегами. Яка вона, Школа «Ранок»?

Як на мене, така, що «йде попереду, а решта йде за нею», вміє враховувати майбутні потреби учнів, батьків, суспільства. Яка творчо трансформує сучасне освітнє середовище із врахуванням індивідуальних особливостей педагогів та учнів. Школа, куди хочеться приходити вранці і звідки не хочеться йти увечері! Хочу думати в школі лише про одне: як найкраще реалізовувати свій педагогічний досвід і творчий потенціал!