ЦІННОСТІ

 1. Взаєморозуміння й толерантність.

  Ми розуміємо і поважаємо особистість кожного учня. Сприяємо формуванню впевненості, усвідомлення корисності та визнання своїх здібностей і результатів.

 2. Демократичність і прозорість.

  Ми залучаємо усі зацікавлені сторони (школярів, батьків, вчителів, громаду) до вирішення важливих шкільних проблем. Використовуємо практику освіти для демократичної громадськості (ОДГ), спрямовану на підготовку до активної участі у демократичному житті, шляхом визнання та реалізації прав та обов’язків.

 3. Чесність, взаємоповага й довіра.

  Ми прагнемо довіряти один одному і поважати учасників навчального процесу, створюючи стійку основу для співпраці. Довіра виникає при виконанні обіцянок, а повага — при усвідомленні важливості внеску кожного у загальний результат.

 4. Відповідальність.

  Ми розуміємо усю важливість своїх обов’язків та завдань. І робимо максимально для того аби наш професійний досвід та кваліфікація стали гідним ресурсом для якісного їх виконання.

 5. Безперервний розвиток.

  Ми створюємо умови для цілісного розвитку дитини протягом усього періоду навчання. Це допомога, турбота, увага до особливостей психологічного, фізичного, соціального розвитку.