Пані Тетяна

Директорка школи

«У світі дитинства працюю вже понад 30 років. Маю 25 років стажу активного і креативного керівництва закладами освіти. У 2009 році отримала винагороду МОН за особливі успіхи в освітній галузі — знак “Софія Русова”. Але основним своїм надбанням уважаю велику армію задоволених, обізнаних, упевнених, цілеспрямованих випускників, їхніх батьків та колег.»

Пані Лілія

Заступниця директорки з навчально-виховної роботи

«Маю двадцятип’ятирічний педагогічний досвід, я розумію, що освіта сьогодні – це постійні трансформації та виклики. Маю нагороди Харківської обласної ради, вищу педагогічну категорію та педагогічне звання «учитель-методист». Але ніколи не зупиняюсь на досягнутому!»

Викладачі

Пані Юлія

Учитель української мови та літератури

«Я люблю навчатися й постійно розвиватися в професійній сфері. Маю нагороди за блог “Готуємось до ЗНО з української мови та літератури”. Увійшла до ТОП-10 Global Teacher Prize 2021. Найбільше у своїй роботі я люблю, коли «горять» зацікавлені очі моїх учнів.»

Пані Юлія

Вчитель англійської мови

Чернишова Юлія Тахірівна має вищу кваліфікаційну категорію та звання вчитель-методист, Кембриджські сертифікати ТКТ (Band 4), авторка методичних посібників

Пан Ярослав

Учитель української мови та літератури

Член Національної спілки письменників України. Лауреат Харківського міського конкурсу «Молода людина року–2022». Люблю працювати з дітьми, умію зацікавити й навчити, переконаний, що бути грамотним – модно.

Пан Анатолій

Вчитель математики

Шигимага Анатолій Вікторович, учитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання «Учитель-методист», переможець конкурсу «Kontora Рі», його учні складали НМТ з математики на 200 балів

Пані Ірина

Вчитель української та німецької мови

Шигимага Ірина Олексіївна, учителька вищої кваліфікаційної категорії, має звання «Учитель-методист», її учні - призери Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Пан Валентин

Учитель історії

«Мій учень здобув звання «Найрозумніший з історії України», а потім здав ЗНО з історії на 191 бал. Щодо особистого розвитку, то я призер Міжнародного турніру знавців історії, організатор польско-українських наукових конференцій.»

Пан Сергій

Вчитель інформатики та робототехніки

Ковальов Сергій Миколайович, творець власної методики вивчення мікроконтролерів та робототехніки, співпрацював з інтерактивним музеєм науки ЛандауЦентр

Пані Дар'я

Куратор початкової школи

Має дві вищі педагогічні освіти: "Соціальна педагогіка" та "Філолог. Викладач української мови та літератури" Її девіз: «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими — це зробити їх щасливими»

Пані Ольга

Вчитель англійської та французької мови

Бугаря Ольга Валентинівна, має Кембриджський сертифікат ТКТ, розробила власну методику підготовки учнів до ЗНО та міжнародних іспитів FCE /IELTS, входить до команди перекладачів британського сайту E-Bug

Пан Максим

Вчитель географії

«Учитель повинен бути цікавим дітям як людина. Не просто добре знати свій предмет, але й мати різні захоплення, про які іноді розповідати своїм учням. Від своєї роботи я постійно отримую задоволення і саме тому, моя справа приносить користь моїм вихованцям.»

Пані Юлія

Куратор початкової школи

«На педагогічній ниві працюю вже 11 років. Маю дві вищі освіти: 1) Вчитель початкової школи; 2) Магістр, управління навчальним закладом, керівник підприємства, установи та організації. Найбільше надихає, коли вчителі старших класів дякують за кмітливих учнів.»

Пані Марія

Куратор середньої школи

Активна, творча та справедлива. Має вищу освіту за спеціальністю "Соціальна педагогіка", постійно підвищує кваліфікацію. Життєве кредо "З любов'ю та турботою до дітей"

Пані Ірина

Вступ до історії України та громадянської освіти

Маркашова Ірина Вікторівна, магістр історії та правознавства, сертифікована вчителька НУШ

Пані Юлія

Учитель біології

«Люблю допомагати учням дорослішати, сприяти їх становленню як особистостей. Значним досягненням для мене стала перемога в міському конкурсу «Учитель року 2019» у номінації «Основи здоров’я». Educator Center корпорації Microsoft визнав мене інноваційним педагогом.»

Пан Владислав

Куратор середньої школи

Має дві вищі освіти: спеціальна педагогіка, корекційний педагог, організатор. Його девіз «Виховую супергероїв!»

Пані Валерія

Куратор середньої школи

Участниця Міжнародної платформи «Лабораторія ігри» Її девіз «Діти - це моє серденько»

Пані Вікторія

Куратор початкової школи

організаторка початкової освіти, має досвід роботи 7 років, сертифікована вчителька НУШ

Пані Наталія

Вчитель фізики

«У моїй скарбничці понад 20 років успішної праці вчителем фізики: це і перемоги моїх вихованців в обласних турах Всеукраїнської олімпіади з фізики, і відмінний захист наукової роботи в напрямі нанотехнологій, і особиста перемога в конкурсі “Вчитель року 2010”.»

Пані Аліна

Куратор початкової школи

Має вищу освіту в галузі психології та олігофренопедагогіки. ЇЇ девіз: "Хто, як не ми?",

Приєднуйся до нашої великої родини «Ранок»!