![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/IMG_187911111-1.jpg)
Пані Тетяна
Директорка школи
«У світі дитинства працюю вже понад 30 років. Маю 25 років стажу активного і креативного керівництва закладами освіти. У 2009 році отримала винагороду МОН за особливі успіхи в освітній галузі — знак “Софія Русова”. Але основним своїм надбанням уважаю велику армію задоволених, обізнаних, упевнених, цілеспрямованих випускників, їхніх батьків та колег.»
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/2222.jpg)
Пані Катерина
Заступниця директорки з навчально-виховної роботи старшої школи
«Доктор філософії, маю вищу педагогічну та психологічну освіту, а також певний досвід з питань організації та ведення науково-методичної роботи. Вважаю, що головним завданням Нової української школи є різнобічний розвиток та виховання фізично, психічно і морально здорового покоління, формування особистості, інтелектуально та психологічно підготовленої до активного творчого життя в незалежній державі»
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/photo_5359705236916264109_yяяяяяяяяяяяяя.jpg)
Пані Тамара
Заступниця директорки з навчально-виховної роботи молодшої школи
Досвід роботи у освітніх закладах понад 15 років. Пані Тамара має активну життєву позицію. Постійно вдосконалює свій професійний рівень та знаходить можливості здобувати нові вміння та навички. Власним прикладом прагне надихати і зацікавлювати своїх колег і учнів. Ініціювати і підтримувати самопізнання, саморозвиток всіх учасників освітнього процесу, щоб створювати атмосферу творчості, партнерства та взаємодопомоги.
Викладачі
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2020/09/5.jpg)
Пані Юлія
Учитель української мови та літератури
«Я люблю навчатися й постійно розвиватися в професійній сфері. Маю нагороди за блог “Готуємось до ЗНО з української мови та літератури”. Увійшла до ТОП-10 Global Teacher Prize 2021. Найбільше у своїй роботі я люблю, коли «горять» зацікавлені очі моїх учнів»
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/photo_5253454235708808186_y.jpg)
Пані Юлія
Вчитель англійської мови
Чернишова Юлія Тахірівна має вищу кваліфікаційну категорію та звання вчитель-методист, Кембриджські сертифікати ТКТ (Band 4), авторка методичних посібників
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2023/12/Ярослав_Скидан.jpg)
Пан Ярослав
Учитель української мови та літератури
Член Національної спілки письменників України. Лауреат Харківського міського конкурсу «Молода людина року–2022». Люблю працювати з дітьми, умію зацікавити й навчити, переконаний, що бути грамотним – модно.
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2023/12/Шигимага-А.jpg)
Пан Анатолій
Вчитель математики
Шигимага Анатолій Вікторович, учитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання «Учитель-методист», переможець конкурсу «Kontora Рі», його учні складали НМТ з математики на 200 балів
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/IMG_1763-2-rotated.jpg)
Пані Ірина
Вчитель української та німецької мови
Шигимага Ірина Олексіївна, учителька вищої кваліфікаційної категорії, має звання «Учитель-методист», її учні - призери Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/Настя-1-scaled.jpg)
Пані Анастасія
Вчитель англійської мови
«Пані Анастасія є вчителькою вже понад 6 років. Має дві вищі освіти: вчитель початкових класів та англійської мови. Окрім цього цікавиться та практикує неформальну освіту, є учасником Світської міжнародної студентської організації Hillel та Volunteer Community. Її кредо по життю "Відкривай нові кордони»
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/IMG_1505-1-scaled.jpg)
Пан Сергій
Куратор. Вчитель інформатики та робототехніки
Ковальов Сергій Миколайович, творець власної методики вивчення мікроконтролерів та робототехніки, співпрацював з інтерактивним музеєм науки ЛандауЦентр
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/IMG_1843-2-rotated.jpg)
Пані Дар'я
Куратор початкової школи
Має дві вищі педагогічні освіти: "Соціальна педагогіка" та "Філолог. Викладач української мови та літератури" Її девіз: «Найкращий спосіб зробити дітей успішними — це зробити їх щасливими»
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2023/12/Бугаря.png)
Пані Ольга
Вчитель англійської та французької мови
Бугаря Ольга Валентинівна, має Кембриджський сертифікат ТКТ, розробила власну методику підготовки учнів до ЗНО та міжнародних іспитів FCE /IELTS, входить до команди перекладачів британського сайту E-Bug
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2020/02/Romanov-Maksym-V-iacheslavovych-min-e1581187781914.jpg)
Пан Максим
Вчитель географії
«Учитель повинен бути цікавим дітям як людина. Не просто добре знати свій предмет, але й мати різні захоплення, про які іноді розповідати своїм учням. Від своєї роботи я постійно отримую задоволення і саме тому, моя справа приносить користь моїм вихованцям.»
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/Юлія-1-scaled.jpg)
Пані Юлія
Учитель початкової школи
«На педагогічній ниві працюю вже більше 10 років. Маю дві вищі освіти: 1) Вчитель початкової школи; 2) Магістр, управління навчальним закладом, керівник підприємства, установи та організації. Найбільше надихає, коли вчителі старших класів дякують за кмітливих учнів.»
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/Марія-1-scaled.jpg)
Пані Марія
Куратор середньої школи
Активна, творча та справедлива. Має вищу освіту за спеціальністю "Соціальна педагогіка", постійно підвищує кваліфікацію. Життєве кредо "З любов'ю та турботою до дітей"
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/Ірина-1-scaled.jpg)
Пані Ірина
Вступ до історії України та громадянської освіти
Маркашова Ірина Вікторівна, магістр історії та правознавства, сертифікована вчителька НУШ
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/IMG_1531-1-scaled.jpg)
Пані Юлія
Учитель біології, хімії та інтегрованого курсу "Довкілля"
«Люблю допомагати учням дорослішати, сприяти їх становленню як особистостей. Значним досягненням для мене стала перемога в міському конкурсу «Учитель року 2019» у номінації «Основи здоров’я». Educator Center корпорації Microsoft визнав мене інноваційним педагогом»
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/IMG_1483-1-scaled.jpg)
Пан Владислав
Куратор середньої школи. Педагог - організатор
Має дві вищі освіти: спеціальна педагогіка, корекційний педагог. Його девіз: «Виховую супергероїв!»
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/Лера-1-scaled.jpg)
Пані Валерія
Куратор середньої школи. Контент - мейкер
Участниця Міжнародної платформи «Лабораторія ігри» Її девіз «Діти - це моє серденько»
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/Віка-2.jpg)
Пані Вікторія
Куратор. Учитель початкових класів
Організаторка початкової освіти, має досвід роботи 7 років, сертифікована вчителька НУШ
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/photo_5343873965988369172_y-1.jpg)
Пані Наталія
Вчитель фізики
«У моїй скарбничці понад 20 років успішної праці вчителем фізики: це і перемоги моїх вихованців в обласних турах Всеукраїнської олімпіади з фізики, і відмінний захист наукової роботи в напрямі нанотехнологій, і особиста перемога в конкурсі “Вчитель року 2010”»
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2024/07/Аліна1-1-scaled.jpg)
Пані Аліна
Куратор початкової школи
Має вищу освіту в галузі психології та олігофренопедагогіки. ЇЇ девіз: "Хто, як не ми?",
![](https://ranok-school.com/wp-content/uploads/2022/05/555.png)