Пані Тетяна

Директорка школи

«У світі дитинства працюю вже понад 30 років. Маю 25 років стажу активного і креативного керівництва закладами освіти. У 2009 році отримала винагороду МОН за особливі успіхи в освітній галузі — знак “Софія Русова”. Але основним своїм надбанням уважаю велику армію задоволених, обізнаних, упевнених, цілеспрямованих випускників, їхніх батьків та колег.»

Пані Лілія

Заступниця директорки з навчально-виховної роботи

«Маю двадцятип’ятирічний педагогічний досвід, я розумію, що освіта сьогодні – це постійні трансформації та виклики. Маю нагороди Харківської обласної ради, вищу педагогічну категорію та педагогічне звання «учитель-методист». Але ніколи не зупиняюсь на досягнутому!»

Викладачі

Пані Юлія

Учитель української мови та літератури

«Я дуже люблю навчатися й постійно розвиватися в професійній сфері. Маю нагороди обласного рівня за блог “Готуємось до ЗНО з української мови та літератури”. Увійшла до ТОП-50 Global Teacher Prize 2020. Найбільше у своїй роботі я люблю, коли «горять» зацікавлені очі моїх учнів.»

Пані Ірина

Логопед, дефектолог

«Маю 11 років педагогічного досвіду в галузі логопедії та дефектології. Різні методики – це результат досвіду й відкритості. Я дуже відкрита людина для інших людей, відкрита до свіжих ідей. І якщо нове спрацьовує, обов'язково інтегрую це у свою методику.»

Пані Анастасія

Учитель англійської мови, Cambridge qualified teacher: TKT Modules 1,2

«Здійснила дитячу мрію стати a teacher. Насолоджуюсь роботою with teens, адже це самий цікавий вік. In my free time займаюся сучасними танцями, малюю та подорожую. Девіз в роботі: Do what you love and love what you do (Роби те, що любиш і люби те, що робиш). Девіз в житті: Live. Love. Travel. (Живи. Люби. Подорожуй.)»

Пані Валерія

Учитель англійської мови

«Я не хочу, щоб діти знали англійську, моя мета – зробити так, щоб вони її використовували. Саме тому, в перервах між заняттями в класі, підготовкою до ЗНО, ДПА, IELTS, TOEFL, Кембриджських тестів (PET, FCE та ін.) та, зрозуміло, успішним їх проходженням, я обожнюю подорожувати з учнями. Люблю не тільки навчати, а й навчатися, тому є постійним учасником міжнародних тренінгів “International Language Centre”. Є вчителем вищої категорії та лауреатом конкурсу “Вчитель року”»

Пан Валентин

Учитель історії

«Минулого року мій учень здобув звання «Найрозумніший з історії України», а потім здав ЗНО з історії на 191 бал. Це результат моєї роботи. Щодо особистого розвитку, то я є призером Міжнародного турніру знавців історії, організатором польско-українських наукових конференцій.У моїй роботі мене надихає те, наскільки мої учні стали за знаннями вищі за мене.»

Пані Вікторія

Учитель біології

«Для мене важливі радісні та захоплені очі дітей. Тому я вчуся разом із ними. І кожен урок – новий привід дізнатися більше й застосувати те, що вмієш. найбільше у світі люблю дві справи — викладати та займатись танцями.»

Пані Дарина

Куратор початкової школи

«За освітою психолог. Люблю поезію. Вивчаю арт-терапію в роботі з дітьми з ООП. Вважаю, щл особливі діти — особливі не лише фізично або розумово, вони особливі душею. Щоб працювати з цими дітьми їх потрібно розуміти.»

Пан Максим

Учитель географії

«Учитель повинен бути цікавим дітям як людина. Не просто добре знати свій предмет, але й мати різні захоплення, про які іноді розповідати своїм учням. Від своєї роботи я постійно отримую задоволення і саме тому, моя справа приносить користь моїм вихованцям.»

Пані Юлія

Куратор початкової школи

«На педагогічній ниві працюю вже 11 років. Маю дві вищі освіти: 1) Вчитель початкової школи; 2) Магістр, управління навчальним закладом, керівник підприємства, установи та організації. Найбільше надихає, коли вчителі старших класів дякують за кмітливих учнів.»

Пані Ірина

Куратор почтакової школи

«Люблю дітей, отримую задоволення від своєї роботи.»

Пані Оксана

Учитель музичного мистецтва та вокалу

«Маю 13 років педагогічного стажу. Вважаю, що бути педагогом у сфері мистецтва це постійно бути у пошуках нових ідей, мотивації і натхнення.»

Пані Юлія

Учитель біології

«Мені подобається допомагати учням дорослішати, вирішувати різні завдання, сприяти їхньому становленню як особистостей. Значним досягненням для мене стала перемога в міському етапі конкурсу «Учитель року 2019» у номінації «Основи здоров’я». Educator Center корпорації Microsoft визнав мене інноваційним педагогом та надав відповідний сертифікат.»

Пані Олена

Викладач курсу «Фінансова грамотність»

«Я є авторкою 5 дистанційних курсів, понад 50 науково-методичних розробок та більше 100 наукових праць. Нагороджена подякою від Міністерства освіти і науки України, подякою голови Харківської обласної ради. Мою досвід і любов до своєї справи та готова ділилится накопиченими знаннями з молоддю.»

Пані Наталія

Учитель фізики

«У моїй скарбничці понад 20 років успішної праці вчителем фізики: це і перемоги моїх вихованців в обласних турах Всеукраїнської олімпіади з фізики, і відмінний захист наукової роботи в напрямі нанотехнологій, і особиста перемога в конкурсі “Вчитель року 2010”.»

Приєднуйся до нашої великої родини «Ранок»!