Програми

Чому Cambridge English?

Тому що це:

  1. цілісна система викладання англійської мови з чіткими поступовими етапами, що приведуть учнів від базових досягнень до високого рівня володіння англійською, достатнього для подальшого навчання та кар’єри;
  2. розвиток практичних навичок володіння англійською мовою;
  3. іспити для різних рівнів володіння мовою і груп користувачів;
  4. результати іспитів приймаються при влаштуванні на роботу, імміграції, вступу до університетів по всьому світу;
  5. іспити, широко визнані у багатьох країнах, і центри підготовки по всьому світу.

При вивченні мови в школі використовуються навчальні матеріали Cambridge University Press, британського видавництва, що існує понад 425 років і за цей час впевнено зайняло позицію визнаного авторитета і лідера на ринку навчальної літератури.

Викладають англійську мову сертифіковані викладачі, з вищою педагогічною освітою, які пройшли курси профільної підготовки викладачів англійської мови та мають міжнародні сертифікати, що підтверджує кваліфікацію викладачів:

  • CELTA — Certificate in English Language Teaching to Adults Cambridge University
  • TYLEC — Teaching Young Learners Extension Certificate British Council and Trinity Colledge London
  • TKT — Teaching Knowledge Test Cambridge University

Кембриджські екзамени для шкіл створені екзаменаційним департаментом всесвітньо відомого університету Кембридж, Сambridge English Language Assessment, у Великобританії. Високоякісна система тестування дозволяє чітко розуміти прогрес дітей відповідно до Загальноєвропейської шкали рівнів мовної компетенції (Common European Framework of Reference). Ви можете бути впевнені, що ми створили систему екзаменів, якій можна довіряти і котра допоможе дитині досягнути успіхів у вивченні англійської.