Cambridge English

При вивченні мови в школі використовуються навчальні матеріали Cambridge University Press, британського видавництва, що існує понад 425 років і за цей час здобуло авторитет і лідерство на ринку навчальної літератури.

Кембриджські екзамени для шкіл створені екзаменаційним департаментом всесвітньо відомого університету Кембридж, Сambridge English Language Assessment, у Великобританії.

Високоякісна система тестування дозволяє чітко розуміти прогрес дітей відповідно до Загальноєвропейської шкали рівнів мовної компетенції (Common European Framework of Reference). Ви можете бути впевнені, що ми створили систему екзаменів, якій можна довіряти і котра допоможе дитині досягнути успіхів у вивченні англійської мови.

Сертифіковані викладачі

Викладають англійську мову сертифіковані викладач з вищою педагогічною освітою, які пройшли курси профільної підготовки викладачів англійської мови та мають міжнародні сертифікати. Це підтверджує кваліфікацію викладачів.

CELTA

Certificate in English Language Teaching to Adults Cambridge University

TYLEC

Teaching Young Learners Extension Certificate British Council and Trinity Colledge London

TKT

Teaching Knowledge Test Cambridge University

Чому Cambridge English?

  • цілісна система викладання англійської мови з чіткими поступовими етапами, що приведуть учнів від базових знань до високого рівня володіння англійською мовою, достатнього для успішного навчання та кар’єри;

  • розвиток практичних навичок володіння англійською мовою;

  • іспити для різних рівнів володіння мовою і груп користувачів, результати іспитів приймаються при влаштуванні на роботу, імміграції, вступу до університетів у всьому світі;

  • іспити, визнані у багатьох країнах світу.

Школа пропонує наступні види навчання

  • Адаптивне
  • Інтегроване
  • Дистанційне
  • Інклюзивне

Якісна базова освіта

Що пропонує школа «Ранок»?

Школа гарантує отримання якісної базової освіти, враховуючи індивідуальність кожної дитини, а також додаткової освіти з розвитку талантів та здібностей за запитом батьків і самого учня.

У старшій школі буде впроваждене профільне навчання залежно від подальшого професійного вибору учня/учениці.