ЗНО/НМТ

8 листопада 2023 року Верховна Рада України підтримала законопроєкт № 10092 «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2024 року».

Цим документом передбачено внесення змін до законів України «Про вищу освіту», «Про фахову передвищу освіту» та «Про повну загальну середню освіту», що врегульовують питання завершення навчального року в системі загальної середньої освіти та проведення вступної кампанії до закладів вищої і фахової передвищої освіти.

Вступні випробування на бакалаврські програми до закладів вищої освіти України буде проведено у форматі національного мультипредметного тесту  (НМТ) на комп’ютерній основі. У межах НМТ кожен учасник буде виконувати завдання із 4-х навчальних предметів, три з яких є обов’язковими (українська мова, математика та історія України), а один — на вибір із переліку (українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, хімія, фізика, географія). Предмет за вибором вступник зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.

Нині Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році, тобто документ, який деталізує модель вступної кампанії 2024 року.

Нормативні документи

З текстом нормативних документів щодо ЗНО/НМТ можна ознайомитися на сайті
Українського центру оцінювання якості освіти
http://testportal.gov.ua

або на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
http://zno-kharkiv.org.ua

Інформаційна сторінка учасника ЗНО/НМТ

https://zno.testportal.com.ua/info/login

 

Центр підготовки до ЗНО в школі «Ранок»! 

Повне занурення в одну дисципліну протягом шести уроків.

Підготовка проводитиметься з базових предметів: української мови й літератури, математики, історії України, англійської мови. Ви обираєте ті предмети, які пріоритетні саме для Вас. 

Професійні викладачі, вихованці яких здають ЗНО на найвищі бали, підготували ефективну програму індивідуальних та групових занять. 

Як бонус – знання англійської мови закріплюється заняттями з носієм мови.  

Вам не обов’язково переходити до нашої школи – достатньо відвідувати уроки з потрібних предметів. Кожному предмету присвячується один день на тиждень, у який проводиться 6 уроків підряд з однієї дисципліни. 

Кількість місць обмежена. 

Довідки за телефоном: +380974663694