Політика конфінденційності

Адміністрація сайту піклується про конфіденційність Ваших персональних  даних.

У зв’язку з цим розроблено дану політику конфіденційності (тут і далі — Політика), мета якої полягає у наданні інформації стосовно використання Ваших особистих даних, які збираються під час відвідування веб-сайту https://ranok-school.com (далі — Сайт).

Ця Політика поширюється на «персональні дані та відомості», що збираються за допомогою Сайту. Під «персональними даними і відомостями» розуміються дані, які ідентифікують особисто Вас, як окремо, так і в комбінації з іншою інформацією, доступною Адміністрації сайту. Приклади персональних відомостей включають в себе Ваше ім’я, П.І.Б. дитини, клас, в якому навчається дитина, номер і дата договору навчання, адреса електронної пошти, та інші відомості, які Ви можете надавати, коли користуєтеся Сайтом.

Використовуючи Сайт, Ви погоджуєтесь з умовами викладеними в Політиці.

Адміністрація сайту залишає за собою право в будь-який час змінювати поточну Політику конфіденційності без передчасного попередження Користувача. Будь-які зміни приводяться в дію викладенням у новій редакції Політики. Для повної поінформованості Користувачу необхідно регулярно знайомитися з Політикою, щоб знати про будь-які зміни у порядку використання персональної інформації.
Рішення про сплату за харчування та навчання дитини за допомогою Сайту Користувач приймає самостійно. Тому Користувач усвідомлює можливість виникнення технічних проблем і ризиків із використанням сервісу.

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ, ЩО ЗБИРАЮТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ САЙТУ

Персональні дані є інформацією, яка дозволяє Адміністрації сайту ідентифікувати Вас. Персональні дані надаються Вами при реєстрації профілю користувача школи “Ранок”. Ці відомості включатимуть ім’я батьків, П.І.Б. дитини, адресу електронної пошти, номер і дату договору навчання, номер класу, в якому навчається дитина.

Надаючи свої персональні дані, Ви даєте згоду (коли це необхідно і доцільно) на розголошення такої інформації у випадках, зазначених у даній Політиці.

МЕТА ВИКОРИСТАННЯ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Персональні дані, зібрані за допомогою сайту, використовуватимуться для

  • персоналізації використання Сайту;
  • ідентифікації Користувача, зареєстрованого на Сайті, для здійснення сплати за харчування та навчання;
  • інформування про особливості навчального процесу та позакласні заходи;
  • встановлення зворотного зв’язку з батьками учнів;
  • вдосконалення функціоналу і зручності сайту.
НАДАННЯ ДОСТУПУ ДО ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ТРЕТІМ ОСОБАМ

Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема,  ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, з метою проведення сплати за обрану послугу.

Адміністрація сайту також має право розголошувати персональні дані, коли вважає, що таке розголошення відповідає законодавству, судовому рішенню або необхідне для відвернення негативних явищ у державі, суспільстві. Адміністрація має повноваження на розголошення персональних  даних для запобігання або розслідування можливих злочинів, включаючи шахрайство або крадіжки персональних даних, для примусового виконання або застосування наших умов користування онлайновими ресурсами або інших угод, а також для захисту своїх власних прав або майна, або прав власності, або безпеки наших користувачів чи інших осіб.

ПОРЯДОК ДОСТУПУ, АКТУАЛІЗАЦІЇ АБО КОРИГУВАННЯ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

При створенні Вами облікового запису на Сайті Ви можете здійснювати доступ до особистого кабінету або актуалізацію Ваших відомостей на сторінці налаштувань профілю користувача Школи “Ранок”.

ЗАХИСТ АДМІНІСТРАЦІЄЮ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Адміністрація Сайту використовує комплексну програму безпеки даних, що містить комерційно обґрунтовані адміністративні, фізичні і технологічні заходи безпеки, для захисту Ваших персональних даних від несанкціонованого доступу, використання, несанкціонованого або випадкового руйнування, зміни або розкриття. Хоча Адміністрація приймає комерційно обґрунтовані запобіжні заходи для забезпечення рівня безпеки, немає гарантії  безпеки інформації, що надається по інтернету або зберігається в базі даних.

Використовуючи Сайт, Ви даєте згоду на обробку, збір, систематизацію, використання, накопичення і передачу персональних даних.

ПРАВО, ЩО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ

Дана Політика регулюється законодавством України та чинними міжнародними актами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України.

ПИТАННЯ ПО УМОВАМ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

При наявності питань по Політиці або практикам конфіденційності Адміністрація Сайту просить відправити електронного листа на електронну адресу office@ranok-school.com