Пріоритет школи «Ранок» — якість викладання. Головний успіх нашої команди — професійні педагоги, готові навчатися разом із колегами та брати участь у тренінгах. Тому, за підтримки видавництва «Ранок», автори підручників та кращі науковці України стали менторами наших вчителів.

Методичний супровід та регулярні тренінги проводяться для вчителів та кураторів 1-11 класів школи «Ранок».

Наші ментори:

ІННА БОЛЬШАКОВА

Співавтор підручників НУШ та методики інтегрованого навчання. Методистка НВК «Новопечерська школа», експертка ГС "Освіторія", тренерка НУШ. Ведуча уроків Президентської школи онлайн, тренерка міжнародного проекту «Читання і письмо для розвитку критичного мислення», співавтор онлайн-курсів для вчителів початкової школи всієї України.

СВІТЛАНА СКВОРЦОВА

Завідувачка кафедрою математики і методики викладання в Південноукраїнському педагогічному університеті ім. К.Д. Ушинського, доктор педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України.

ОКСАНА ОНОПРІЄНКО

Завідувачка відділом початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, старший науковий співробітник, авторка підручників з математики.

МАРИНА КОРНІЄНКО

Заслужений вчитель України, співавторка підручників з інформатики, головна редакторка навчального відділу видавництва «Ранок», натхненниця та менторка Віртуальної школи «Ранок».

ОЛЕКСАНДР ГІСЕМ

Кандидат історичних наук, учитель-методист ЗНЗ «Міжнародна українська школа», вчитель вищої категорії, головний редактор журналу «Історія і сучасність», співавтор підручників, за якими навчається більшість дітей України. Упорядник тестів для ЗНО по історії України в УЦОЯО останні шість років.

ІННА ЛІТВІНОВА

Кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української мови ХНУ, авторка низки методичних посібників. Пані Інна має п’ятирічний досвід співпраці з УЦОЯО (Український центр оцінювання якості освіти) з перевірки робіт ЗНО з мови та української літератури.

НАДІЯ КЛИМИШИНА

Викладачка кафедри методики викладання мов та літератури в Харківській академії неперервної освіти (з 2002 по тепер).Менеджерка англомовного розвивального табору “Magic Camp” (Чарівний табір) в Україні та в США (з 2005 по тепер).Авторка підручника «Англійська мова. 4 клас». Авторка книг з методичними порадами для вчителів що викладають англійську мову в школі.

ОЛЬГА ТАГЛІНА

Кандидатка біологічних наук, вчителька вищої категорії, натхненниця та організаторка Мечніковського біологічного турніру. Ольга Валентинівна готує команди школярів до міжнародних олімпіад. Авторка чисельних методичних посібників для вчителів, книжок з підготовки до ЗНО та підручників з Біології та Основ Здоров’я.

Приєднуйся до нашої великої родини «Ранок»!